Biyokütle Rüzgar Hidroelektrik Enerji Verimliliği Güneş Hidrojen Jeotermal Ruzgar Su Instagram Twitter Linkedin Youtube Facebook icon-happy icon-close icon-sad icon-download icon-search icon-cloud icon-up icon-down icon-whatsapp icon-right icon-left icon-right-alternative icon-left-alternative icon-arrow-right icon-call icon-loading icon-email icon-close icon-play icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube
Enerji Birliğimiz Başlıyor!

Yüksek Tasarruf Maksimum Fayda

Enerji Birliğimiz Başlıyor!

1 Haziran'dan itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi ve şirketlerinin enerji ihtiyacını yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamak için kurulan İZETAŞ şirketi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne enerji teminine başlıyor.

İzenerji A.Ş. bünyesinde kurulan EPDK Tedarik Lisansı’na sahip İZETAŞ tarafından, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi'ne ait SKTT limitini aşmış 13 elektrik aboneliğine enerji tedariği sağlanacak.
Yıllık yaklaşık 32.000.000 kilowatt-saat (kWh) enerji tedariğinin yanı sıra temiz havaya da önemli ölçüde katkı sağlamış olacağız.

Bu adımla, Ege Orman Vakfı Verileri’ne göre; hem yenilenebilir enerji sertifikası sayesinde 15 bin 744 ton karbondioksit (CO2) salınımının önüne geçilecek, hem de doğaya yaklaşık 38 bin 300 adet fidan dikilmesi kadar fayda sağlanmış olacağız.

Yaptığımız geliştirmeler hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

E-Posta adresinizi bırakın ve her hafta gelişmelerden haberdar olun.

VEYA HİZMETLERİMİZİ İNCELE

*Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır.