Biyokütle Rüzgar Hidroelektrik Enerji Verimliliği Güneş Hidrojen Jeotermal Ruzgar Su Instagram Twitter Linkedin Youtube Facebook icon-happy icon-close icon-sad icon-download icon-search icon-cloud icon-up icon-down icon-whatsapp icon-right icon-left icon-right-alternative icon-left-alternative icon-arrow-right icon-call icon-loading icon-email icon-close icon-play icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube
Misyonumuz ve Vizyonumuz

VİZYON

Gelişen teknolojinin yeniliklerine uygun yenilenebilir enerji üretimi ile sektörün önde gelen şirketleri arasında yer almak.

 

MİSYON

İzmir Büyükşehir Belediyesinin bir iştiraki olarak, 10000 i geçen çalışan sayımız ile İzmir Büyükşehir Belediyesine personel sağlayan bir insan kaynakları firmasıyız. Aynı zamanda toplum için çevre dostu ve yenilikçi çözümler üretmeye odaklanan bir yenilenebilir enerji firması olma adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Çalışanlarımızı, paydaşlarımızı ve İzmir halkını anlamak için açık iletişim ve şeffaflığa önem vererek, yenilikçi bir yaklaşımla çözümler üretmekte ve hizmet vermekteyiz. 

Yaptığımız geliştirmeler hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

E-Posta adresinizi bırakın ve her hafta gelişmelerden haberdar olun.

VEYA HİZMETLERİMİZİ İNCELE

*Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır.